Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı

Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı ve izleyici yorumları ile ilgili yazı dizimize hoş geldiniz. Cansu babası Vedat ile kon...

Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı ve izleyici yorumları ile ilgili yazı dizimize hoş geldiniz.Cansu babası Vedat ile konuşup Emreyi çok sevdiğini ondan ayrılmak istemediğini Emreden başkasının onu mutlu edemeyeceğini babasına anlattı ama babası yanlış yolda olduğunu ve Emre'nin başkasını sevdiğini kızına anlatmaya çalıştı ama Cansu'nun bunları anlamaya hiç niyeti yoktu.Vedat kızı için sözünden çıktı ve bazı şeyler yaşanmadan öğrenilmez belki Emre seni sever dedi ve Cansu'nun gönlünü aldı.

Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı

Cansu ve Emre hastanenin kantininde buluşup konuştular Emre Cansu'ya Zeynep'i unutamadığını içinden söküp atamadığını bunun belki geçeceğini belki de ömür boyu süreceğini Cansu'ya anlattı.Bu arada Zeynep konuşulanların hep sini duydu ve içinden hala ikimiz için bir umut var diyerek mutlu oldu.


Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı
Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı

Zeynep Emre'nin yanına geldi ve konuşmamız gerek sana anlatacaklarım var dedi ama Emre konuşacak bir şey olmadığını onu dinlemeyeceğini söylerken Emre'nin ziyaretçisi geldi ve konu kapandı doktorlar bir sempozyuma katılacaklardı tabi Emre ve Zeynep'te katılacaklardı.Zeynep orada konuşma fırsatı bulacaklarına inanıyordu.Cansu  Emre'nin ayrılık konuşmasından sonra babasını aradı ama onunda işi başından aşkındı kızı ile konuşamadı.Cansu o kadar daraldı ki annesini bile aradı ama o da açmadı.

Zeynep kendince bir plan kurmuştu Sempozyuma gidince Emre ile konuşacak ve onunla kaçacaktı bu fikrini arkadaşı Aslıya anlattı.Zeynep plan kurmuştu ama bundan Emre'nin haberi yoktu.
Bu arada Bora'da boş durmadı sempozyuma giden doktorların listesine baktı Emre'de vardı ve harekete geçti. Zeynep'in yanına gitti ve Sempozyumun iyi olduğunu beraber bir iki gün beraber gezeriz dedi ama Zeynep Bora'ya yalan söyledi ve ben Sempozyuma katılmayacağım seninle birlikte olmak istiyorum ve bir çocuğumuz olmasını istiyorum dedi.

Beni bırakma Dizisi 163.Bölüm 28 Kasım Özet Fragmanı

Bora'ya Bora mutlulukta havalara uçtu.Bora ve Zeynep evlerine geldiler Bora bu olanlara inanamıyorum seninle çocuk düşünüyor olmamız çok güzel sen de beni seviyorsun!Zeynep bu gece bizim için özel olsun bir otel mi bulsak dedi tabi Bora hemen uçtu ve otel ayarladı.Cansu ayrılık fikrine bir türlü alışamadı ve yine Emre'nin yanına gidip ondan ayrılamayacağını onsuz yapamayacağını söyleyip boynuna sarıldı Emre ne yapacağını bilemedi.Emre Cansu'ya şehir çıkacağını bunları geldikten sonra konulmalarını söyledi.Cansu babasına sen haklıydın baba Emre Zeynep'i sevdiğini onu unutamayacağını söyledi.
Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı
Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı
Ben buna dayanamıyorum ben onsuz ne yaparım dedi ve babası ile dertleşti.Zeynep odasına girdi annesine bir mektup yazdı neden gittiğini bir bebeği olacağını bu bebeğin Emreden olduğunu her şeyi anlattı.Sonra Bora'ya bir mektup yazdı on da bunları sesin yüzüne söylemek isterdim ama yapamadım  beni anla biliyorum beni asla affetmeyecek sin ama yapmak zorundayım diye yazar. Yazdığı mektubu Boranın ceketinin cebine koyar ve Bora o ceketi giyer otel ayarlamaya gider.Emre ise tekrar  sempozyuma gidecek doktorların listesini sekretere  sorar Zeynep hanımın gitmekten vazgeçtiğini söyler.Emre ise Zeynep'in neler karıştırdığını merak eder.

Tarık Sılaya gerçekleri söyleyip Melteme geri mi Dönecek?


Esin ile Vedat arasında ise boşanma krizi yaşanıyor.Esin boşanmaya razı olmuyor Vedat ise boşanmak için elinden geleni yapar.Esine evi arabayı  hatta nakit parayı bile kabul etmedi ve Vedat'a bana dünyayı da versen boşanmayı kabul etmeyeceğim dedi ve onu evden kovdu.Hülya ise Vedat ile buluşup güzel haberler almak istiyordu.Vedat Esin'i boşanmaya ikna edemediğini anlattı Hülya bunun böyle olacağı belliydi bizim birlikte olmamamız için Esin elinden geleni yapacak dedi ve masadan kalktı.

Beni Bırakma Zeynep ve Emre birlikte kaçabilecekler mi?

Tarık ve Sıla tarafında neler oluyor bir bakalım.Tarık Sılaya gerçekleri anlatmak için onu dışarıya çıkardı. Meltem ise arkadaşı Buse ile spor yapıyor ve çok mutluydu sonunda köylü güzelinden kurtulacaktı.Tarık Sılanın yanında  ona gerçekleri nasıl söyleyeceğini düşünüyordu.Sıla Tarık'a ailen beni eskiden de istememişti aynı evde olmak bizim için zor oluyor kendi evimize gidelim daha rahat oluruz dedi Tarık ise ben zaten orayı senin için hazırlattım dedi ama yazık Sıla beraber gideceklerini zannediyordu.
Tarık ne zaman gerçekleri söyleyecek olsa bir engel çıkıyor söyleyemiyordu.Aslında Tarık'ta Sıladan ayrılmayı hiç istemez onu tamamen kaybetmekten korkar.Meltem Tarık'ı arar Sılaya gerçekleri söyleyip söylemediğini merak eder.

YORUMLAR

Ad

Arda öldü mü?,1,Beni Bırakma,61,Çukur dizisi azer kurtuluş gerçek adı,1,Dizi Haberleri,123,Dizi Kıyafetleri,8,Dizi Müzikleri,45,Dizi Oyuncuları,95,Dizi Özetleri,42,Elif Dizisi Final,1,Hercai,11,İkimizin Yerine,1,Leke dizisinde ki,1,Survivor 2019,5,Yaralı Kuşlar,3,Yarışma Haberleri,13,Yemin Dizisi,27,
ltr
item
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri : Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı
Beni Bırakma Dizisi 164.Bölüm 29 Kasım Özet Fragmanı
https://1.bp.blogspot.com/-_2dPNUf6cEI/W_1FNIDXPvI/AAAAAAAAE9o/D1xuL5yMtVof6OkFopEdT-FmS_UEXBspwCLcBGAs/s640/beni-birakma-dizisi-164-bolum-29-kasim-ozet-fragmani.JPG
https://1.bp.blogspot.com/-_2dPNUf6cEI/W_1FNIDXPvI/AAAAAAAAE9o/D1xuL5yMtVof6OkFopEdT-FmS_UEXBspwCLcBGAs/s72-c/beni-birakma-dizisi-164-bolum-29-kasim-ozet-fragmani.JPG
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri
https://www.bolumozet.com/2018/11/beni-brakma-dizisi-164bolum-29-kasm.html
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/2018/11/beni-brakma-dizisi-164bolum-29-kasm.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın