Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı

Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı ve dizi oyuncularının tanıtıldığı yazı dizimize hoş geldiniz.Detaylar Yazımızın Devamında.Ça...

Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı ve dizi oyuncularının tanıtıldığı yazı dizimize hoş geldiniz.Detaylar Yazımızın Devamında.Çarpışma Dizisi 2.Bölümde Neler Olacak Fragmanı ve Analizi ile Birinci Bölüm Özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.Beyin nerede başlayıp biteceğini asla bilemesin repliği ile başlayan ekran yeni dizisi Çarpışma dizisinde ilk bölümde dizi oyuncuları ve karakterleri tanıtıldı.

Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı 

İlk bölümü çatışma sahnesi ile fırtına gibi başladı. Show tv ekranlarında ilk bölümü ile 23 Kasım akşamı ekranlara gelen dizide beyaz bir araba kullanan polis rolündeki Kıvanç Tatlıtuğ dizide göründü ilk olarak.
Çarpışma Dizisi Polis Kadir
Çarpışma Dizisi Polis Kadir 
İki silah kullanan dizinin ana karakteri Kıvanç Tatlıtuğ ilk olarak dizide ilk olarak Turgut isimli birisi ile çatışmaya girdi ve öldürdü.Zorlan öldürüyorsunuz kendinizi diyen Kıvanç bey dizide polis Kadir rolünü canlandırıyor.


Çarpışma Dizisi Kadirin Karısı
Çarpışma Dizisi Kadirin Karısı 

Polis Kadir rolü ile ekranlara gelen başarılı ve yakışıklı oyuncunun meslektaşı olan Polis Adem karakterini de dizinin ilk dakikalarında tanıma fırsatı bulduk.Dizide Polis Adem tam  bir Sarıyer Spor fanatiğidir.


Çarpışma Dizisi Kadirin Kızı
 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı 

Polis Kadir evli ve bir kızı vardır.Kadir'in karısının adı ........Kadir'in küçük kızı daha küçük bir okul öğrencisidir.Babasından mektup yazmasını isteyen küçük kızına bir şartla yazacağını söyler.Karısı ve küçük kızına Kadir Kupa maçına gelmelerini şart koşar.Karısı sevmediğini söylese de kızı için Kadir in bu teklifini kabul eder.


Çarpışma Dizisi Polis adem Kimdir
Çarpışma Dizisi Polis adem Kimdir 


Dizide otoparkta yaşanan çatışma sonucunda Kadir olay yerini arkadaşı Adem'e bırakarak Olay yeri ve savcıyı sen hallet diyerek oradan ayrılır.Herkesin imzasını attır en son ben imzalayacağım der Polis Kadir.

Çarpışma Dizisi Polis Haydar Kimdir Organize Müdürü
Çarpışma Dizisi Polis Haydar Kimdir Organize Müdürü 

Çarpışma Dizisi Reytingleri

Müdür Haydar bey ise çatışmanın yaşandığı otoparka gelir ve kendisini bekleyen kalabalık basın mensuplarına seslendir.İzleyenler ilk defa polis amiri Haydar beyi orada tanıma fırsatı bulur. Dizide Haydar Amir rolünü canlandıran başarılı oyuncu ise  Erkan Can beydir. Haydar Amir büyük bir çeteyi çökertiğini söyler.BAsın mensuplarına gerekli açıklamayı yapar.Organize Şubenin Müdürü olan Haydar Müdür babacan bir amirdir.
Çarpışma Dizisi Galip
Çarpışma Dizisi Galip 

Dizide Galip karakteri ile ekranlara gelen oyuncu İsmail Demir evli ve bir kızı vardır.Eşi Zeynep o uyurken onun cep telefonunu gizlice kurcalar.Telefonunda bu akşamda gelmesen bir daha bu eve giremezsin hani boşayacaktın karını gibi mesajları görür.Daha sonra kocasına tirp atar  Galip'in karısı Zeynep.Galip'in Cevdet Beye 200 binlira kumar borcu vardır.Cevdet beyin adamları Galip'in evinin önünde Galip ile görüşerek onu tehdit ederler.
Çarpışma Dizisi Galip in Karısı Zeynep
Çarpışma Dizisi Galip in Karısı Zeynep 

Galip'in bir de küçük kızı vardır okula giden.Galip'in kızı Aylin hakkında bilgileri yazımızın devamından okuyabilirsiniz.
Çarpışma Dizisi Galip in Kızı Aylin
Çarpışma Dizisi Galip in Kızı Aylin 
Cevdet karakterini canlandıran oyuncunu hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.
Çarpışma Dizisi Avukat Selim
Çarpışma Dizisi Avukat Selim 

Dizide Selim karakterini canlandıran oyuncu Mustafa Uğurlu ünlü bir avukat ve çevresi oldukça geniş birisidir.Dizide zengin adam rolünü oynayan Selim'in birde Cemre İsminde bir kızı bulunuyor.

Çarpışma Dizisi Selim in Kızı Cemre
Çarpışma Dizisi Selim in Kızı Cemre 

Selim kızı olan Cemreye akşama bir program yapma der.Cemre ise ne işi olduğunu ısrar ile sormasına rağmen bir cevap alamaz.Babası Cemre'ye ben orada ol diyorsam olacaksın.Neden bunu bu kadar uzatıyorsun der.Cemre'ye süpriz bir doğum günü partisi ise dizinin ilerleyen sahnelerinde izleyenlerin beğenisine gelir.
Çarpışma Dizisi Belma Kİmdir
Çarpışma Dizisi Belma Kİmdir 


Rojda Demirer ise dizide Belma karakterine hayat veren bir başka oyuncudur.Kendisinden epey büyük olan Selim ile evli olan ve Cemrenin annesi olan Belma kızlarına verilen partide görünür ilk kez izleyiciye.

Çarpışma Dİzisi Kerem Kimdir
Çarpışma Dİzisi Kerem Kimdir 

Dizide rol alan bir başka isim ise hapishaneden yeni tahliye olan Kerem karakteridir.Kerem karakterini canlandıran oyuncuyu Çukur hayranları hemen tanıyacaktır. Sena'nın amir abisi rolü ile Çukurda rol alan ve portakal suyu ile dizide ölmesi tartışma konusu olmuş Alperen Duymaz'dır.Çarpışma Dizisinde Kerek rolü ile ekranlara gelen oyuncu gardiyana bir daha gelmeyeceğini söyler hapisten tahliye olurken.
Çarpışma Dizisi Kerem'in Sevgilisi Meral
Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı 

Kerem'i hapisten çıkışta karşılayan Meral ise çok mutlu olduğunu söyler.Meral Kerem ile dizide sevgilidir.
Çarpışma Dizisi Seksek Kim Keremin arkadaşı seksek
Çarpışma Dizisi Seksek Kim Keremin arkadaşı seksek

Kerem'in arkadaşı olan Seksek de onu hapisten çıkışta karşılar.Araba tutkusu olan ve Sarıyer Maçına gidiyoruz diyerek Kerem ve sevgilisi Meral'i arabasına alır.Heyecan ve adrenalin tutkunu olan ve konuşmaları da bir hayli ilginç olan karakter komik birisidir.Dizinin ilerleyen sahnelerinde Kerem' bir hırsızlık işi teklif etse de Kerem bu teklifi kabul etmez.
Çarpışma Dİzisi Kerem Annesi
Çarpışma Dİzisi Kerem Annesi 

Çarpışma Dizisinde Kerem Karakterinin annesi rolü ile ekranlara gelen oyuncuya Kerem beden hapise ziyarete gelmediğini sorar.Nasıl gelseydim cevabını alan Kerem  evde babası ile karşılaşır.
Çarpışma Dizisi Kerem in sakat bıraktığı babası
1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı 

Babası Kerem'i görünce babanı sakat bıraktın der.Kerem evdeki eşyaların nerede olduğunu sorar.Babası ise tüm eşyaları sattığını söyler.Kerem'in önüne tüm evrakları atan babası Kerem'e bağırarak bir özür dile der.Kerem ise özür falan yok öldürmediğime dua etsin der.Çarpışma Dİzisi Veli Bey Kimdir
Çarpışma Dİzisi Veli Bey Kimdir 

Dizide Veli bey rolü ile ekranlara gelen oyuncu Onur Saylak dizide kötü bir karakter olarak karşımız çıkmaktadır.Dizinin yayınlanan ilk bölüm fragmanında Veli bey Galip ile buluşur.Galip Veli beye teslimatta bir sıkıntı çıkıp çıkmadığını sorar.Veli bey ise sorun çıksa Bebekte konuşmazdık der ve Galip e işlerini temiz yaptığını söyler.Sabahları insan sevmediğini söyler Veli bey.İki gün sonra Galip'e bir teslimat daha yapılacağını söyler Veli Bey.10 Milyon Euro teslimat yapılacağını söyleyen Veli beyin bu teklifine Galip yapamam yanıtını verir.
Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı 

Galip bunu yapamayacağını yakalanacağını söyler.Uçakla para geleceğini hostesin para dolu çantayı hava alanına bırakacağını oradan alıp kendisine getirmesi gerektiğini söyler.Galip ise 900 Bin lira ister Veli'den.Veli ise Galip'e eski bir adamının sürekli işin miktarını arttırdığını söyleyerek ona yaptığı kötülükleri anlatır.
Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı 

Sarıyer maçında hapisten yeni çıkan Kerem ve polis Kadir karşılaşırlar.Eskiye dayanana bir tanışıklıkları olan Polis Kadir ve Kerem maç günü karşılaşırlar.Kadir Kerem'bitti mi diye sorar ve bitti cevabını alır.Polis Kadir Kerem'e Seksek'e dikkat etmesi gerektiğini söyler.Sarıyerli Pepe tirübünde buluanan Davul'u hapisten yeni çıkan Kerem e teslim eder ve biz emanetçiyiz der.Sarıyer Tirübününde amigoluğu Polis Kadir yaparken davulu da hapisten yeni çıkan Kerem Çalmaktadır.
Çarpışma Dizisi Demir Kimdir Cemrenin Sevgilisi
Çarpışma Dizisi Demir Kimdir Cemrenin Sevgilisi

Demir karakterini dizide canlandıran oyuncunun gerçek adı ise Hakan Kurtaş beydir. Demir dizide rol alan Melisa Aslı Pamuk'un oynadığı Cemre karakteri ile sevgilidir.
Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı 

İyi Bir avukat olan Demir Cemre'ye hazırlanan süpriz doğum günü partisinin baş mimarıdır.

Çarpışma Dizisinde Çalan Yabancı Şarkıyı Kim Söylüyor.

Çarpışma Dizisi 1.Bölümde Çalan Yabancı Şarkıda Dizi hayranları tarafından oldukça Merak edildi.Dizinin ilk bölümünde seslendirilen yabancı şarkı ile duygusal bir şarkıdır.Çarpışma Dizisi ilk bölümde çalan yabancı şarkıyı dinlemek ve türkçe sözlerine ulaşmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.


Çarpışma Dizisinde Meral Karakterini Canlandıran Merve Çağıran

Çarpışma Dizisi Dizisi 1.Bölüm Kıyafet ve Elbiseleri

Çarpışma Dizisi Dizi Kıyafetleri de bir diğer merak edilen konular arasında yerini aldı.Dizide Kıvanç Tatlıtuğ ve Keremin giydiği kıyafetler erkek izleyenler tarafından merak edilirken dizinin bayan oyuncularının elbiseleri ise bayan izleyenler tarafından merak edilen konular arasında yerini aldı.

Çarpışma dizisi 2.Bölüm Fragmanı 


YORUMLAR

Ad

Arda öldü mü?,1,Beni Bırakma,61,Çukur dizisi azer kurtuluş gerçek adı,1,Dizi Haberleri,123,Dizi Kıyafetleri,8,Dizi Müzikleri,45,Dizi Oyuncuları,95,Dizi Özetleri,42,Elif Dizisi Final,1,Hercai,11,İkimizin Yerine,1,Leke dizisinde ki,1,Survivor 2019,5,Yaralı Kuşlar,3,Yarışma Haberleri,13,Yemin Dizisi,27,
ltr
item
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri : Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
https://3.bp.blogspot.com/-aDyC1e-LuJ0/W_caJv7eO8I/AAAAAAAAEy0/FRDZdEyHxzAOGT8uq6W4HY5OVX8bNOQ6gCLcBGAs/s640/carpisma-dizisi-ikinci-bolum-fragman-ozeti.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-aDyC1e-LuJ0/W_caJv7eO8I/AAAAAAAAEy0/FRDZdEyHxzAOGT8uq6W4HY5OVX8bNOQ6gCLcBGAs/s72-c/carpisma-dizisi-ikinci-bolum-fragman-ozeti.jpg
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri
https://www.bolumozet.com/2018/11/carpisma-dizisi-1-bolum-ozeti-2-bolum-fragmani.html
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/2018/11/carpisma-dizisi-1-bolum-ozeti-2-bolum-fragmani.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın