Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı

Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet ve Dizi Fragmanı ile dizi izleyenlerinin yorumlarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Beni Bırakm...

Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet ve Dizi Fragmanı ile dizi izleyenlerinin yorumlarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Beni Bırakma hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor.Hafta içi her gün izleyicisiyle buluşan Günlük olarak yayınlanan diz Beni Bırakma tüm hızıyla devam ediyor.

Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı

Sıla ile Tarık arasında ne tam bir ayrılık nede bir birleşme olmuyor olamıyor.Tarık yeni ortak olduğu iş yeride Sılanın çalışmasını istemese de Sıla kendisine yeni bir  hayat kurmak istemektedir.Tarık her fırsatta Sılanın karşısına çıkar ve onu sevdiğini söyler.Tarık Meltem ile evli olsa da onu görmek bil istemez.Kerem Sılaya eşli bir yemek daveti için teklifte bulunmuş  ve Sıla kabul etmişti. Kerem uzun zamandır üzerinde  çalıştığı bir elbiseyi odasına ister Meltem elbiseye bayılır ve giymek ister. Tarık gerek yok mankenler var der ne izin vermez. 
Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı
Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı


Meltem umarım bu elbiseyi taşıyabilecek birisi giyer deyince Kerem şüphen olmasın öyle olacak der.Kerem elbiseyi Sılaya davette giymesi için ayarlamıştır.Elbiseyi Sılaya verir ve üzerine göre tamirat yapılmasını ister.Sıla elbiseyi giyer ve çok güzel olur Kerem haran hayran bakar.

Beni Bırakma Dizisi 173 Bölüm Dizi Kıyafetleri 

Kendi elleri ile beldeki bolluğu tamir eder.Sıla bu elbise çok güzel bayıldım der Kerem ise beğendiğine sevindim çünkü bu akşam ki yemekte bunu sen giyeceksin.Sıla çok mutlu olur ve o gün işten erken çıkar bu olanlar diğer çalışanlar tarafından kıskançlıkla izlenir.
Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı
Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı
Diğer taraftan Meltem ve Tarık'ta bu yemek için hazırlanırlar.Bir birlerinden haberleri yoktur.Kerem Sıla için kuaförden randevu alır Arzu hanım'da oradadır. Çalışanlar Kerem beyin davetlisi geldi deyince hürmetle karşılanır Sıla.Arzu hanımın saçını yapan kişi de bir merhaba diyeyim deyince Arzu hanımda bu kişinin kim olduğunu merek eder.

Arzu ve Sıla nihayet karşılaşırlar ve aralarında soğuk bir konuşma geçer.Meltem ise evde keyifle hazırlanırken başına neler geleceğinden habersizdi.Sıla ise hazırlanmıştı ve Kerem bey onu bekliyordu.Teyzesi ise paranın peşinde olduğu için Kerem bey ve Sılanın yemeğe  çıkmasından çok  memnundu.Büyük buluşma gerçekleşmek üzere idi

Beni Bırakma 12 Aralık Özet 

Zeynep ve Bora arasında ise sular bir türlü durulmaz Zeynep artık Boranın her hareketinden korkar. Bora Zeynep'e artık mutlu olacağız bebeğimiz de olacak der. Zeynep ise üzerine basa basa o senin bebeğin deyince Boranın tepesi atar ve bunu bir daha söyleme yok sa olacaklardan mes'ul değilim der.
Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı
Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı
Bora Zeynep'i annesinin evinden götürmek ister hadi annene evime gitmek istiyorum de ve evimize gidelim diye tehdit eder.Emre gerçekleri öğrenmek için Aslının kafesine gider Aslı ise öğrenmek istediğin soruların tek cevabı Zeynep'e git ve ona sor dr ve ona aslında bir şeyler anlatmak ister. 

Emre mesajı alır ve Hülya'nın evine doğru yola çıkar.Bora ise bir an önce Zeynep ie eve gitmek ister Ama annesi Hülya ben gelmeden bir yere gidemezsin buna müsaade etmiyorum diye çıkışır Bora ise bu kadarı da fazla diyerek kızar.Emre kafasına koymuş Zeynep ten gerçekleri öğrenecektir bunları onun ağzından duymak ister.

Beni Bırakma 173. Bölüm Tahminleri

Hülya kızına inanmaz Borayı evine tek başına yollar. Zeynep ile konuşur şimdi bana gerçekleri söyleyeceksin bu basit bir kavga değil Boranın hareketleri hiç normal değil bebek için mi tartıştınız onu istemiyor musunuz diye sordu kızına. Zeynep ise bu yoldan devam eder ve yine gerçekleri söylemez.Emre Hülya'nın evinin önüne gelir ve onu arar hemen gelmesini konulmaları gerektiğini söyler.

Zeynep arayanın Bora olduğunu konuşup geleceğini söyler ve Emre'nin yanına gider.Zeynep Emre'nin arabasına biner saçmalamayı kes beni rahat bırak der Emre hadi o zaman o bebeğin babası sen değilsin de deyince Zeynep duraklar.Bu bölümde bu sahneden sonra bitti.

Bakalım Sıla Meltem ile karşılaşınca neler olacak.Tarık bu buluşmadan sonra neler yapacak yakın arkadaş olan Kerem ve Tarık'ın bu yüzden araları açılacak mı?

YORUMLAR

Ad

Arda öldü mü?,1,Beni Bırakma,61,Çukur dizisi azer kurtuluş gerçek adı,1,Dizi Haberleri,123,Dizi Kıyafetleri,8,Dizi Müzikleri,45,Dizi Oyuncuları,95,Dizi Özetleri,42,Elif Dizisi Final,1,Hercai,11,İkimizin Yerine,1,Leke dizisinde ki,1,Survivor 2019,5,Yaralı Kuşlar,3,Yarışma Haberleri,13,Yemin Dizisi,27,
ltr
item
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri : Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı
Beni Bırakma 173. Bölüm 12 Aralık Özet Dizi Fragmanı
https://2.bp.blogspot.com/-LQ8aJn3wfTk/XA_LZuJQ2JI/AAAAAAAAFRo/1LjVcv7oPKIlXOCWnYQLjjy79PCHhg7YgCLcBGAs/s640/beni-birakma-173-bolum-12-aralik-ozet-dizi-fragmani3.JPG
https://2.bp.blogspot.com/-LQ8aJn3wfTk/XA_LZuJQ2JI/AAAAAAAAFRo/1LjVcv7oPKIlXOCWnYQLjjy79PCHhg7YgCLcBGAs/s72-c/beni-birakma-173-bolum-12-aralik-ozet-dizi-fragmani3.JPG
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri
https://www.bolumozet.com/2018/12/beni-brakma-173-bolum-12-aralk-ozet.html
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/2018/12/beni-brakma-173-bolum-12-aralk-ozet.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın