Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Analiz Yorum ve Fragman

Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Analiz Yorum ve Fragman

Atv'nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma ilgiyle izlenmeye devam ediyor.Hafta içi her gün ekranlara gelen dizi Beni bırakma da olaylar bitmek bilmiyor.

Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Analiz Yorum ve Fragman

En son bölümde Zeynep ve Emre'nin bulunduğu arabada bir bomba vardı ve bu bombayı Bora koymuştu onları takip ediyordu.Cansu ile tartışırken birden bomba devreye girdi.Cansu önlerine çıktı ama Emre inanmamıştı.
Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Analiz Yorum ve Fragman
Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Analiz Yorum ve Fragman

Beni Bırakmada yeni bölüm başında Borada Zeynep ve Emreyi ikna etmeye çalıştı onları arabadan indirir kendisi biner.Araba birden patlar Bora öldü mü yoksa yaşıyor mu belli değildir.

Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 

Bu arada polisler ihbar nedeni ile Emreleri aramaktadır ve bulurlar Cansu ve Zeynep arasında tartışma çıkar Zeynep Cansu'nun da bu işin içinde olduğunu söyler.Emre ise olanları polislere anlatır.Cansu sadece sizi korumak istedim deyince Zeynep acaba neden bizi kurtarmak istedin amacın ne diye sorar Cansu çünkü sen benim öz kardeşimsin der.

Zeynep duyduklarına çok şaşırır ama sonra bunun da bir yalan olduğunu düşünür.Cansu elinde ki dna belgesini gösterir Zeynep çok şaşkındır ve bunu kabul edemez.Zeynep,Cansu ve Emre olanları polislere anlatır.Cansuyu Boranın vurduğunu suçu da kendilerinin üzerine attığını anlatırlar.
Dışarıda ise Sayar ailesi ve Hülya çocuklarını merakla beklemektedirler.Zeynep nezarette annesinin kendisinden babasını nasıl gizlediğini sorgular.Bundan sonra annesinin tek sözüne inanmayacağını söyler.Emre ise onu teselli etmek için elinden geleni yapar.

Beni Bırakma 27 Şubat 2019 Özeti 

Beni Bırakmanın kavuşamayan aşıkları Tarık ve Sıla tarafında ise işler Meltem için iyice çıkmaza girer.Çünkü Sıla yavaş yavaş geçirdiği kaza sonrası olanları hatırlamaya başlar.Kerem ile Rüstem ile Meyve sattıkları yere giderler oradaki kadın Meltem'e seni bir yerden tanıyorum sen Hacer diye bir kadına yardım ediyordun der.Tarık ise gerçekleri öğrenene kadar Meltem'e arka çıkar ve birine yardım ediyordu  der. der.

Tarık ise Meltem'in kendisinden bir şeyler sakladığını bir işler çevirdiğini anlar.Tarık bütün çalışanları alır ve Sılanın eskiden yaşadığı köyün yakınlarına pikniğe götürür.Meltem ise Sevdanın bir şeyler anlattığını o yüzden Tarık'ın onları buraya getirdiğini düşünür.Meltem Sevdanın kafasını karıştırmak için Kerem beyin ona karşı ilgi duyduğunu söyler.

Beni Bırakma Dizisi Bora Öldü Mü?

Seher hala ise Bora ile konuşmalarını bir kez daha hatırlar.Bora ona yetim hane günlerini anlatmış Seher hala bundan çok etkilenmiştir.Seher hala onunda bir oğlu olduğunu kendisinden habersiz yetimhaneye verildiğini anlatır.

Boradan oğlunu bulmasını istemiştir.Seher hala arabada bombanın patladığını ve içinde Boranın olduğunu duyar onun son umudu olduğunu ve onu bulması gerektiğini düşünür.Seher hala patlayan arabanın enkazının bulunduğu yere gelir. Bora'nın yaşayıp yaşamadığını öğrenmek istiyordu.

Polisler bir ceset bulamadıklarını ama ölmüş olabileceğini söylediler.Seher hala üzgün bir şekilde geri dönerken bir ağaçta kan izi bulur ilerledikçe izler devam eder.Beni Bırakmanın kötü adamı Bora yoksa ölmüş müdür.Seher hala ilerledikçe kan izleri devam eder.Boran yı bulur Bora yerde yaralı yatmaktadır.

YORUMLAR

Ad

Arda öldü mü?,1,Beni Bırakma,61,Çukur dizisi azer kurtuluş gerçek adı,1,Dizi Haberleri,123,Dizi Kıyafetleri,8,Dizi Müzikleri,45,Dizi Oyuncuları,95,Dizi Özetleri,42,Elif Dizisi Final,1,Hercai,11,İkimizin Yerine,1,Leke dizisinde ki,1,Survivor 2019,5,Yaralı Kuşlar,3,Yarışma Haberleri,13,Yemin Dizisi,27,
ltr
item
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri : Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Analiz Yorum ve Fragman
Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Analiz Yorum ve Fragman
Beni Bırakma 213.Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Analiz Yorum ve Fragman
https://2.bp.blogspot.com/-AlIsyVP3MbM/XHPNv1fdCxI/AAAAAAAAGns/78dJVr35iBc5QgZBCMSy14hms3L_AE41ACPcBGAYYCw/s640/beni-birakma-212-bolum-ozeti-26-subat-2019.JPG
https://2.bp.blogspot.com/-AlIsyVP3MbM/XHPNv1fdCxI/AAAAAAAAGns/78dJVr35iBc5QgZBCMSy14hms3L_AE41ACPcBGAYYCw/s72-c/beni-birakma-212-bolum-ozeti-26-subat-2019.JPG
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri
https://www.bolumozet.com/2019/02/beni-birakma-213-bolum-ozeti-27-subat-2019-analiz-yorum-ve-fragman.html
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/2019/02/beni-birakma-213-bolum-ozeti-27-subat-2019-analiz-yorum-ve-fragman.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın