Gülperi Dizisi 25.Bölüm Özeti Fragmanı Kıyafetleri

Gülperi Dizisi 25.Bölüm Özeti Fragmanı Kıyafetleri

Hasan evde bulduğu belgeyi bir kez daha çıkartır ve ancak o zaman gerçekliğine inanır. Artemis de anne babasının tekrar evlenmelerini istediğini tam da Gülperi kapıda belirdiğinde söyler. Gülperi'nin içi burulur. Hasan Kadir'i hesap sormak için aradığında Artemis'in rahatsızlanıp hastanede olduğunu öğrenir. Hasan ve Kadir konuyu konuşur. Hasan çok sinirlidir.

Gülperi Dizisi 25.Bölüm Özeti Fragmanı Kıyafetleri

Hasan eve gidip kız kardeşine de durumu anlatıp toparlanmalarını ister. Olanları anlatır. Can ise zaten bunu bildiğini ve Süpermen'e Kadir baba demek istediğini söyler. Can'ın ateşi vardır ve öksürmektedir. Çocuğu neredeyse zorla duygu sömürüsü yaparak evden çıkarırlar. Parka giderler. Artemis de hastaneden çıkmış annesiyle otele yerleşmiş; Hasan ile buluşmak istemektedir.

Kadir, Gülperi ve çocuklar parkta konuşmaya çalışır. Çocuklar hep beraber tepki gösterip gider. Gülperi'ye dedelerine gideceklerini söyleseler de gitmezler. Ajda'ya giderler. Kadın ise iş yerini devredip hemen gitmek için hazır beklemektedir. Evindeki eşyalar kolilenmiş; taşınmaya hazırdır. O geceyi orada geçirirler. Ajda'ya cafe için gelen müşteri zabıta belediye olaylarını duyunca vazgeçer.

Can'ın ateşi çıkınca onu hastaneye götürmek zorunda kalırlar. Oradaki doktor bunların durumdan şüphelenip sosyal hizmetleri arar. Bunu duyan çocuklar hastaneden çıkar ve hasta olan kardeşlerine iyi bakım gerektiği için çaresiz dedelerinin kapısını çalar.

Yakup Taşkın sonunda evine döner. Oğlu ile hastanede görüşür. Avukatından Eyüp'ü çıkarmasını ister. karşılığında ona bir servet vereceğini vaad eder. Gökhan; babası Seyit'in katili ile yüzleşmek için silah alıp hastaneye girer. Eyüp ile yüzleşir. Hastane çıkışı; polis gözetiminde götürülürken Eyüp Taşkın'a silah çeker. Hasan araya girip çocuğu vazgeçirir.

Gülperi ise çocuklarını geri kazanmak için Kadir'e boşanma davası açar. O sırada adliyede olan Kadir bu sahneyi görür. Artemis de otelde ortağıyla konuşan annesinin kendisini para ile dövdürttüğünü duyup annesine de öfkelenip kırılır

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,61,Dizi Haberleri,123,Dizi Kıyafetleri,8,Dizi Müzikleri,45,Dizi Oyuncuları,95,Dizi Özetleri,42,Hercai,11,İkimizin Yerine,1,Survivor 2019,5,Yaralı Kuşlar,3,Yarışma Haberleri,13,Yemin Dizisi,27,
ltr
item
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri : Gülperi Dizisi 25.Bölüm Özeti Fragmanı Kıyafetleri
Gülperi Dizisi 25.Bölüm Özeti Fragmanı Kıyafetleri
Gülperi Dizisi 25.Bölüm Özeti Fragmanı Kıyafetleri
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri
https://www.bolumozet.com/2019/03/gulperi-dizisi-25-bolum-ozeti-fragmani-kiyafetleri.html
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/2019/03/gulperi-dizisi-25-bolum-ozeti-fragmani-kiyafetleri.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın