Hercai Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve İzleyici Yorumları

Hercai Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve İzleyici Yorumları

Hercai Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve İzleyici Yorumları konulu yazı dizimize hoş geldiniz. Atv ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümü ile yine nefesleri kesti.Hercai Dizisinde son bölümde Gönül Miran'ın odasında hazırlık yaparak onu beklediği sırada Miran odaya gelir. İstanbul'a dönen Miran'a Gönül bu evliliği artık gerçek yap dedi.Miran ve Gönül'ün evli oldukları dizinin son bölümünde ortaya çıkmıştı.


Hercai Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve İzleyici Yorumları
Hercai Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve İzleyici Yorumları 

Hercai Dizisi 4.Bölüm Özeti 

Miran Gönül'e ben seni sevmiyorum sana aşık değilim diyerek odadan ayrılır. İstanbul'a yeni gelen Miran'a baba annesi bile Gönül ile evliliği olduğunu dile getirir. Miran'ın arkadaşı ise telefon ile kulübenin yanarak kül olduğunu söyler.Miran Reyhan'ı sorar ancak arkadaşı ona buradan kimsenin sağ çıkamayacağını söyler.

Gönül ise Miran'ın baba annesine sitem ederek senin yüzünden Miran benden uzaklaştı dedi.Azize hanım ise Gönül'ün boğazına sarılarak ben ne dersem o olur dedi.Annesine sen ne  yaşadın ki diye kızan Gönül' e annesinin cevabı ise sert oldu.Gönül'ün babasının annesini çok dövdüğünü ise izleyenler o zaman öğrenirler.Gönül'ün annesi hamile olduğunu ve doğuma çok yakın bir zamanda kocasının karnına ütü bastığını söyler.Oğlunun öldüğünü ablası Gönül'e anlatan annesi ve kızı arasında duygu dolu anlar yaşanır.Gönül bu gece Sultan Aslanbey'in kızı oldum diyerek annesine sahip çıkar ve ona sarılır.

Hercai Dizisi 4.Bölüm Fragmanı

Hercai Dizisi 4.Bölüm Fragmanı resmi olarak yayınlandığında bu bölümde yer alacaktır. Reyhan'ın amca oğlu ise Azat ise Miran ve Reyhan'ın peşine düşer.Otel görevlisini sıkıştıran Azat onların ayrıldığını öğrenir.Miran ise yangından yaşlı bir ihtiyar tarafından kurtulur.Bu yaşlı ihtiyar ona biraz nasihat verdikten sonra Adem ve Havva ile ilgili şeyler anlattı.

Ona sıcak bir çorba vererek içmesini isteyen yaşlı adam evine geri dönmesini söyler.Reyhan ise tekrar evine dönemeyeceğini kocası dediği adamın yaptıkları hiç bir zaman affetmeyeceğini anlatır.Miran Kulübenin yandığı alana gelerek oralarda Reyhan'ı arar.Kulübeyi yanmış bir vaziyette gören Miran adeta hüsrana uğrar.
Hercai Dizisi 4.Bölüm Özeti
Hercai Dizisi 4.Bölüm Özeti 
Hercai Dizisi 4.Bölüm Yorumları
Hercai Dizisi 4.Bölüm ile ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yaparak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.İlk 3 bölümü geride bırakan dizi Cuma akşamlarına renk katmaya devam ediyor.Reyhan o halde eve gelir.Nasuh ağa konağa geri gelen Reyhan'a ne namussuzluk ettin de geri geldin der.Reyhan ise hiç bir suçunun olmadığını söyler.

Reyhan'ın kardeşinin vurulduğunu öğrenen Reyhan onun yanına gitmek istediğini söylese de Nasuh tarafından dövülerek eve kapatılır.Azat ise amcasının yanına hastaneye giderek Reyhan'ın konağa döndüğünü söyler.Azat amcası Hazar'a Reyhan'ın eve döndüğünü ve babasının onu öldüreceğini söyler.Azat amcasına Miran'ın kızı gelinliği ile ortaya attığını söyler.Nasuh ise Reyhan'ı döverek her şeyin berbat olduğunu söyler.

Reyhan'ı aramaya koyulan Miran ve arkadaşı Fırat tekrar konağın yakınlarına gelir.Nasuh'un Reyhan'ı öldüreceğini duyan Miran ise Şadoğlu Konağına girmek istese de arkadaşı Hercai Fırat buna müsaade etmez.Nasuh oğluna Reyhan için bir gün süreleri olduğunu bir gün içinde evlenmez ise onu kendi elleri ile öldüreceğini söyler.Bu kapıdan kim gelirse onu vereceğini söyler.Reyhan ise yaralı bir halde kardeşi Hercai Dizisi Gül'ü merak eder ve babasına onun durumunu sorar.

Hercai Dizisi Son Bölümde Çalan Şarkılar ve Dizi Müziklerine Bu Bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Reyhan'ı civar köylerden istemeye gelen yaşlı bir adama verir Nasuh ağa.Reyhan'ın babası ise bu durumu içine sindiremez ve onun evden kaçmasına yardım eder.Sokakta annesi ile karşılaşan Reyhan yakalanır ve zorla dini nikah için hazırlanır.Dini nikahı kıyan hoca Reyhan'a evlenmek isteyip istemediğini sorar.Reyhan ise ister öldürün ister dövün  ama cevabım hayır der.,

Nasuh Ağa hoca efendiyi tehdit etse de Hoca ben Allah'tan başkasından korkmam bu nikahı kıyamam der. Reyhan'ın ölümü için babası onu öldürmeyeceğinden emin olduğu yeğeni Azat'ın bu işi görmesini ister.Dedesi Azat'tan ıssız bir alanda Reyhan'ı öldürmesini ister.Azat ise Reyhan'ı kolundan tutarak konaktan çıkarır.Konağın önünde pusu kuran Miran ve Arkadaşı ise Reyhan'ı Azat'ın elinden almak için araba ile onu takip ederler.

Hercai Dizisinin son bölümünde Aslanbeyler Midyat'a gelerek adeta gövde gösterisi yaptılar.Azize Aslanbey haber göndererek yürekleri varsa meydana gelsinler siyerek kendisi de Midyat meydana gelir.

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,61,Dizi Haberleri,123,Dizi Kıyafetleri,8,Dizi Müzikleri,45,Dizi Oyuncuları,95,Dizi Özetleri,42,Hercai,11,İkimizin Yerine,1,Survivor 2019,5,Yaralı Kuşlar,3,Yarışma Haberleri,13,Yemin Dizisi,27,
ltr
item
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri : Hercai Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve İzleyici Yorumları
Hercai Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve İzleyici Yorumları
Hercai Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve İzleyici Yorumları
https://i.ytimg.com/vi/44Mfz9sCpjs/0.jpg
https://i.ytimg.com/vi/44Mfz9sCpjs/0.jpg
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri
https://www.bolumozet.com/2019/03/hercai-dizisi-4-bolum-ozet-fragman-ve-izleyici-yorumlari.html
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/2019/03/hercai-dizisi-4-bolum-ozet-fragman-ve-izleyici-yorumlari.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın