Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Halit kondüsyon yapmak için sıkı idmana başlatır. Yeni taktikler, yeni pozisyonlar belirlerken Yiğit'i kaptan olmaya ikna eder. Bir sonraki gerçek maçlarına çıkarlar. Hepsi yorgun olduğu için çok fazla farkla mağlup olurlar. Halit daha sıkı çalışmalarını ister ama çocuklar zaten gerçek hayatlarında çok zorlanmaktadırlar.

Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri 

Halit'in çocukları eve geri dönüp babalarından özür dilerler. yemekten sonra Rüzgar'ın evde korktuğu yüklüğe girerler. Eski anılar, eşyalar ve resimlere dalarlar. Ertesi gün annesinin doğum günü olduğu için Deniz eski aile resimlerini yine Yiğit'in yardımıyla scan edip bir slayt gösterisi hazırlar. Aile beraberce gösteriyi izleyip annesi adına pasta kesip kutlarlar.


Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri
Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri 

Akif'in annesi memleketten gelir. Akif karşısına çıkmaz. Kadın oğlunun atkısını bulup ona sarılıp mezarına doğru yola çıkar. Mezarlıkta Akif onu uzaktan izler. Annesine gitmemek için kendisini zor tutar. Ta ki annesi otobüse binip memleketine gideceği ana kadar. Akif o an dayanamayıp annesine seslenince anne oğul kavuşması yaşanır. Anne Akif için yas tutmaya devam edeceğine söz verir.

Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti  Yusuf işe gittiğinde Aslı ve Orçun ile karşılaşır. Ailelerin karşılaşması için bastırır ama Yusuf yurt dışı uydurur. Orçun bu kez de ablan ve buz hokeyi koçu kocasıyla yemek yemek için ısrar eder. Halit hoca Orçun ile konuşmasına denk gelince Yusuf'un yalanlarına katılmak zorunda kalır. İkisi beraber İlknur'u da ikna edip karı koca rolü yapıp yemeğe giderler.
Tek Yürek 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri
Tek Yürek 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri 
Kumarhaneye Mehmet Selim isminde ağır bir müşteri gelecek diye hazırlık yapmaya başlarlar. Mobilyaları değiştirirler. Mekana İskender, Mehmet Selim ve Erkal diye üç adam gelip kumar oynamaya başlar. Diğer mahalleli kumarbazları içeri almazlar. İskender ve Erkal kendi arasında kavga eder. İskender'i tabanca ile vurunca olaya Yiğit müdahale eder.

Tek yürek Dizisi 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri Yiğit'in soğukkanlılığı Mehmet Selim'in dikkatini çeker. Çocuğu şirketine iş görüşmesine çağırır. Kendi yanında işe girmesini ister. Yiğit yüksek maaşa rağmen kabul etmek istemez. Yiğit kendisine iyi gelmediğini söyleyerek Deniz'e bir daha görüşmemelerini ister. Osman'ın hocası Yiğit'e kardeşinin kendisi hakkında yazdığı kompozisyonu okutur.

İskender'i Yiğitlerin apartmanında bir evde misafir ederler. Emekli bir hemşire pansuman yapar. Adam Yiğit ile konuştuğunda çocuğun hapiste ölen babasının adının Ekrem olduğunu öğrenince sorular sorar. Daha sonra Osman yalnızken gidip babasını tanıyor olabileceğini söyler. Osman koşa koşa Seyit'e gider. Seyit çocukla dalga geçip başından savar ama İskender'i de bir yalan söyleyip apartmandan çıkarır. Adamı soran Yiğit'e de başka yalan söyler. 

Oğuzhan evde kalan Fatma çocuğun ağzından laf almaya çalışır. O akşam maç yada idman olmadığında tesiste kimse olmadığını öğrenir. Daha önceden çocuğun anahtarlarından yaptırdığı yedek anahtarla kızın sevgilisi tesise girip spor eşyalarını çalar. Oğuzhan tesadüf eseri kızın telefonunu görüp olayı öğrenir.

Tek Yürek Dizisi 7.Bölüm İzle Yiğit kardeşine buralardan gitme kararı aldığını söyler. Kardeşinin hukuk fakültesinde okuma hayalini gerçekleştirmek istediğini söyler. Osman sporu da diğer arkadaşlarını mahalleyi bırakamayacağını söyler. Yiğit Mehmet Selim'i arayıp onunla tekrar konuşur.

Ertesi sabah maç vardır ve Halit hoca tesise hırsız girdiğini öğrenir. Çocukların kıyafet, sopa ve patenlerinin çalındığını öğrenip panikler ama takım ortada yoktur. Mahalleden bir kaç kişi de maçı izlemeye gelmiştir. Tam Fatma arkadaşlarıyla kaçarken takım onları engeller ve alet edevatı kurtarır. Takım hazırlanıp maça çıkar ama karşılarındaki takımı görünce şaşırırlar.

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,61,Dizi Haberleri,123,Dizi Kıyafetleri,8,Dizi Müzikleri,45,Dizi Oyuncuları,95,Dizi Özetleri,42,Hercai,11,İkimizin Yerine,1,Survivor 2019,5,Yaralı Kuşlar,3,Yarışma Haberleri,13,Yemin Dizisi,27,
ltr
item
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri : Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri
Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri
Tek yürek Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri
https://3.bp.blogspot.com/-ez2aVw8-B6M/XJaFrP6GmPI/AAAAAAAAHI0/7N_Fz3KQ9mMr49IwsP4XsMiBiGJ2SC01wCLcBGAs/s640/tek-yurek-dizisi-6-bolum-ozeti-7-bolum-dizi-kiyafetleri.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-ez2aVw8-B6M/XJaFrP6GmPI/AAAAAAAAHI0/7N_Fz3KQ9mMr49IwsP4XsMiBiGJ2SC01wCLcBGAs/s72-c/tek-yurek-dizisi-6-bolum-ozeti-7-bolum-dizi-kiyafetleri.jpg
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri
https://www.bolumozet.com/2019/03/tek-yurek-dizisi-6-bolum-ozeti-7-bolum-dizi-kiyafetleri.html
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/2019/03/tek-yurek-dizisi-6-bolum-ozeti-7-bolum-dizi-kiyafetleri.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın