Vuslat Dizisi 12.Bölüm Özeti Nehir Nişanlanacak mı?

Vuslat Dizisi 12.Bölüm Özeti Nehir Nişanlanacak mı?

Kerem annesinin resmini öpüp ağlayarak cüzdanına koyar. Sonrada resim ve bilgiler yolladığı birisinden bir şeyler bulmasını ister. Aynı anda Sultan da aynı fotoğrafa bakmaktadır. Aneta hanımın kızı Alice'in fotoğrafıdır bu. Kötü bir yazıyla yazılmış bir de mektup vardır.
Vuslat Dizisi 12.Bölüm Özeti Nehir Nişanlanacak mı?
Vuslat Dizisi 12.Bölüm Özeti Nehir Nişanlanacak mı?

Vuslat Dizisi 12.Bölüm Özeti Nehir Nişanlanacak mı?

Aziz Şükrü'nün durumunun stabil olduğunu öğrenir. Feride ise Yalçın ile izlediği görüntülerde Aziz'in ne kadar soğukkanlı olduğuna takılmıştır. Olayın öncesinde ve sonrasından Abdullah efendinin kendisine söylediği "Sakın zanna kapılıp hüküm verme" sözlerini hatırlar. Telefonu Yalçın'a vermez ve ondan biraz daha zaman ister.

Fırat ise arkadaşı Zeki ile bir kasayı açıp içindekileri çalıp Kerem'e getirir. Aneta hanıma bakacak kimse olmayınca Fırat yaşlı kadını aile evine getirir. Hasibe istemese de Fırat eve geri gelmesi için kadına bakılmasını şart koşar. Fırat eve gelince Ceylan, erkek kardeşi, evin taşınması, Emine'nin kaçırılması, Altan'ın vurulması meselelerini öğrenir

Gülten Aziz'in eşyalarının tamamını toplarken Perihan anne müdahale edip ortalığı ayağa kaldırır. Aziz eşyalarını alıp Altan'ın evine taşınmayı planlamıştır. Annesi ile konuşur ve eşyalarını toparlatır. Aziz babasıyla Altan'ı ölüme terk etmesi ve Kerem'e ailesinin öldürülmesinin söylemesini konuşurlar. Babasına sert çıkar.

Vuslat Dizisi 12.Bölüm Fragmanı 

Kerem Yalçın'a gidip ailesinin öldürülmesini araştırmasını ister. Ardından Kerem yakalattığı iş adamlardan birinin dosyaları polise gitmiş ve tutuklandığı ortaya çıkar. Yukarıdan birileri Tahsin'den saati, kutuları ve dosyaları ister. Kerem Tahsin'i çağırıp başka iş adamını polise vermemek karşılığında imzaladığı kağıtları yırttırıp şirkete imza yetkisi vermesini ister.

Perihan anne Nehir ile buluşup evlenmeleri için adım atmak ister. Büyük bir kriz çıkarıp Aziz'i köşeye sıkıştırıp evliliğe ikna etmek için beraber plan yaparlar. Nehir Perihan'ın verdiği Kerem'in şirketten vazgeçtiği belgeleri yürürlüğe koymaz.

Kerem şirkete gelen Feride'ye Nehir ile Aziz'in nişanlanacağı haberini verir.  Feride şaşkın kalakalır. Aziz; Feride'nin Yalçın'a "Aziz'i sana vermiycem. İstiyorsan ikimizi de al" dediğini duyar.  Aziz Feride'ye "Yapman gereken; doğru bildiğin şeyi yap" der. Feride bölüm sonunda Yalçın'a telefonu vermek için emniyete gider. 

Abdullah efendi Altan'ın bahçesine gidip oturur. Altan ona yemek verip gelene kadar bir kutu bırakıp ortadan kaybolur. Altan ne olduğunu anlayamaz. Sultan Alice'in mektubunu çözmesi için bir tercüme bürosuna gider. Alice'i bulmak için kendisi uğraşmaya başlar.

Şirkette bir karışıklık ortaya çıkar. Suçlu Feride gibi gözükmektedir. Zarar ise çok büyüktür. Üzerine bir de yeni yapılan sitelerden birindeki bir bina çökmüş. Ölen yaralanan olabilirmiş. Aziz bunu duyunca fenalaşır. O yere çöktüğünde Salih babadaki saatlerden biri de yere düşer. Saatin içinden bir not çıkar. Salih baba notu saklar.

Aziz çok üzülür. Ne yapacağını bilemez halde şirketten çıkar. Salih babaya gider. Hiç bir şey söylemeden telefonunu bırakıp üst kata çıkar ve yatar. Salih baba üzerini örtüp rahatsız olmasın diye dükkanı da kapatır. Aziz rüya görür. Uyandığında daha iyidir. Nehir'le konuşmasından tüm bunların onların planı olduğunu anlar ve kızar. Ama hiç bir şey olmamış gibi anne, babası, Nehir ve kızın anne babasının bulunduğu yemeğe gidip gülücükler saçar.  

YORUMLAR

Ad

Beni Bırakma,61,Dizi Haberleri,123,Dizi Kıyafetleri,8,Dizi Müzikleri,45,Dizi Oyuncuları,95,Dizi Özetleri,42,Hercai,11,İkimizin Yerine,1,Survivor 2019,5,Yaralı Kuşlar,3,Yarışma Haberleri,13,Yemin Dizisi,27,
ltr
item
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri : Vuslat Dizisi 12.Bölüm Özeti Nehir Nişanlanacak mı?
Vuslat Dizisi 12.Bölüm Özeti Nehir Nişanlanacak mı?
Vuslat Dizisi 12.Bölüm Özeti Nehir Nişanlanacak mı?
https://2.bp.blogspot.com/-eZp2afhotl8/XJKvWK_n2lI/AAAAAAAAHGk/Ijb1ssXQcScYnFhqqVujwbHJ5ZFQkTFxACLcBGAs/s400/vuslat-dizisi-12-bolum-ozeti-nehir-nisanlanacak-mi.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-eZp2afhotl8/XJKvWK_n2lI/AAAAAAAAHGk/Ijb1ssXQcScYnFhqqVujwbHJ5ZFQkTFxACLcBGAs/s72-c/vuslat-dizisi-12-bolum-ozeti-nehir-nisanlanacak-mi.jpg
Dizi Bölüm Özetleri ve Dizi Haberleri
https://www.bolumozet.com/2019/03/vuslat-dizisi-12-bolum-ozeti-nehir-nisanlanacak-mi.html
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/
https://www.bolumozet.com/2019/03/vuslat-dizisi-12-bolum-ozeti-nehir-nisanlanacak-mi.html
true
505482392627087628
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın